Zdjęcia (dla) prawników – webinarium z fotografem

...


Serdecznie zapraszamy do udziału w nieodpłatnym spotkaniu online „Zdjęcia (dla) prawników – webinarium z fotografem”, które odbędzie się 21 maja 2024 r., które poprowadzą Kamila Lewandowska i fotograf Sebastian Dąbrowski.

Podczas webinarium prelegenci podzielą się praktyczną wiedzą i doświadczeniem na temat zdjęć prawników, wykorzystywanych w komunikacji marketingowej i budowaniu wizerunku.

Kamila i Sebastian odpowiedzą na następujące pytania:

  • czy zdjęcia prawników są istotne w działaniach marketingowych?
  • dlaczego warto zainwestować w profesjonalne zdjęcie np. na stronę internetową, do mediów społecznościowych lub grafik?
  • czy prawnik powinien być modelem i umieć pozować do zdjęć?
  • jakie klimaty sesji i ujęcia są odpowiednie do sesji biznesowej?
  • jakie są zasady doboru ubioru i czego unikać?
  • jak prawnik może się przygotować do sesji?
  • jak wybrać odpowiedniego fotografa i czego może się spodziewać od tej współpracy?
  • jak zadbać o to, aby zdjęcia dobrze wyszły i były użyteczne przez wiele lat?
  • czy konieczny jest make up, światło, czy wystarczy zwykły smartfon?

Liczba miejsc jest ograniczona, więc o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia. Potwierdzenie rejestracji zostanie wysłane najpóźniej dzień przed wydarzeniem, wraz z linkiem umożliwiającym uczestnictwo.

Wydarzenie jest zamknięte dla przedstawicieli agencji marketingowych, osób zajmujących się marketingiem prawniczym, agencji fotograficznych i samych fotografów.

Zachęcamy do udziału i rejestracji!


wstecz


czytaj inneAlternative Text

Kamila
Lewandowska

e: k.lewandowska@lexpertlab.pl

o nas
Zdjęcia (dla) prawników – webinarium z fotografem

Zdjęcia

(dla) prawników – webinarium z fotografem


Serdecznie zapraszamy do udziału w nieodpłatnym spotkaniu online „Zdjęcia (dla) prawników – webinarium z fotografem”, które odbędzie się 21 maja 2024 r., które poprowadzą Kamila Lewandowska i fotograf Sebastian Dąbrowski. Podczas webinarium prelegenci podzielą się praktyczną wiedzą i doświadczeniem na temat zdjęć prawników, wykorzystywanych w komunikacji marketingowej i budowaniu wizerunku. Kamila i Sebastian odpowiedzą na […]

czytaj więcej
Kamila Lewandowska będzie prelegentką podczas konferencji „Legal technology – innowacje dedykowane prawnikom”

Konferencja

Legal technology – innowacje dedykowane prawnikom


Już 20 lutego 2024 r. Kamila Lewandowska będzie prelegentką podczas konferencji „Legal technology – innowacje dedykowane prawnikom” organizowanej przez Polski Instytut Rozwoju Biznesu Sp. z o.o. Kamila przedstawi najświeższe „Trendy w marketingu kancelarii prawnych”, dzieląc się wskazówkami, jak efektywnie promować usługi prawne w erze cyfrowej. Wskaże, na co warto zwrócić uwagę, planując działania marketingowe w […]

czytaj więcej
II Konferencja „Kariera w prawie i podatkach” z udziałem dr Joanny Roszak i  Kamili Lewandowskiej

Konferencja

„Kariera w prawie i podatkach” z udziałem dr Joanny Roszak i  Kamili Lewandowskiej – II edycja


Dr Joanna Roszak i Kamila Lewandowska będą prelegentkami podczas II konferencji „Kariera w prawie i podatkach. Nowe możliwości, trendy i kierunki rozwoju kariery prawniczej i podatkowej”, organizowanej przez wydawnictwo Must Read Media. Wydarzenie odbędzie się 20 marca 2024 r. w formule online. W trakcie prezentacji „LinkedIn z rekruterem. Daj się znaleźć łowcom prawniczych talentów”, prelegentki omówią, […]

czytaj więcej