Jedną z naszych specjalizacji jest
organizacja i prowadzenie szkoleń.

Obszary szkoleń

Na podstawie wiedzy merytorycznej i praktycznego doświadczenia szkolimy z następujących obszarów:

  • relacje i komunikacja z mediami;
  • budowanie marki eksperckiej;
  • LinkedIn w budowaniu marki osoby, firmy, pozyskiwaniu klientów;
  • komunikacja kryzysowa.

Formuła szkoleń

 

Zależnie od zapotrzebowania i liczby uczestników, szkolenia mogą mieć formułę bardziej wykładową lub warsztatową. Współpracujemy również z trenerami zewnętrznymi przy organizacji szkoleń z obszarów kompetencji miękkich, budowania i zarządzania zespołem czy technik projektowych.

Chcesz podnieść swoje kompetencje lub kompetencje swoich pracowników i współpracowników? Skontaktuj się z nami – wspólnie zastanowimy się, czy i jakie szkolenie będzie dla Was najlepsze.


wyślij zapytanie

Kurs.

Prawnik na LinkedIn

Jak tworzyć wizerunek profesjonalisty, budować wartościowe relacje i pozyskiwać klientów.

sprawdź ofertę zapisz się
Prawnik na LinkedIn warsztaty

KURS.

Prawnik na LinkedIn – jak tworzyć wizerunek profesjonalisty, budować wartościowe relacje i pozyskiwać klientów


DLA KOGO Kurs dedykowany jest: którzy chcą zdobyć szerszą wiedzę i umiejętności praktyczne w zakresie: z wykorzystaniem narzędzia jakim jest LinkedIn. FORMUŁA KURSU Kurs obejmuje 15 godzin wykładowych. Prowadzony będzie online w formie 4 spotkań i dodatkowej 1 godziny indywidualnych konsultacji. Zajęcia będą miały głównie wymiar warsztatowy, obejmujący teoretyczne wprowadzenie do poszczególnych zagadnień, analizę studiów […]

czytaj więcej
LinkedIn szkolenie

LinkedIn

z rekruterem


Daj się znaleźć łowcom prawniczych talentów. Zawsze warto mieć pod ręką gotowe i aktualne CV, ponieważ nigdy nie wiadomo kiedy na horyzoncie może pojawić się ciekawe wyzwanie zawodowe, nawet gdy aktywnie go nie szukamy. Z tego samego powodu warto zadbać o profil na LinkedIn – jego kompletność i aktualność, zwłaszcza w zakresie informacji, które regularnie przeglądają rekruterzy.

czytaj więcej
LinkedIn konsultacje

LinkedIn

z rekruterem. Konsultacje


Po sukcesie naszego sierpniowego webinarium „LinkedIn z rekruterem. Daj się znaleźć łowcom prawniczych talentów”, w którym wzięło udział ponad 100 osób, otrzymałyśmy sporo zapytań z prośbą o indywidualne konsultacje w formule online. Stąd pomysł na „LinkedIn z rekruterem. Konsultacje”, które każdy może zamówić u nas indywidualnie.

czytaj więcej