Od ponad 20 lat

doradzamy doradcom

z sektora usług profesjonalnych – przede wszystkim indywidualnym prawnikom – radcom prawnym i adwokatom, kancelariom prawnym, doradcom podatkowym, a także biurom księgowym, w trzech głównych obszarach – marketing, budowanie wizerunku i zarządzanie biznesem.

Nasz zespół tworzą praktycy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, zdobytym w wiodących agencjach marketingowych, a także polskich i międzynarodowych kancelariach prawnych i firmach doradczych. Wszyscy posiadają solidne podstawy merytoryczne, i nieustannie podnoszą swoją wiedzę i kwalifikacje na różnych kursach i szkoleniach.

Pracujemy w oparciu o dedykowane zespoły projektowe, tworzone na potrzeby danego projektu czy klienta – dlatego wszyscy są u na mile widziani.

Nasz zespół to kreatywni graficy, wyspecjalizowani webmasterzy, doświadczeni marketingowcy, profesjonalni copywriterzy, wnikliwi analitycy – krótko mówiąc specjaliści od marketingu usług profesjonalnych. Trzon zespołu tworzą dr Joanna Roszak i Kamila Lewandowska.

zobacz jak pracujemy?

dr Joanna Roszak

Od ponad 20 lat doradzam kancelariom prawnym i prawnikom indywidualnym, a także specjalistom świadczącym usługi profesjonalne w odkrywaniu ich mocnych stron, i na ich bazie – w budowaniu skutecznych strategii rozwoju i promocji. Specjalizuję się w projektach wykorzystujących Internet i media społecznościowe. Od wielu lat zajmuję się również projektami rekrutacyjnymi i employer brandingowymi dla kancelarii prawnych. W wolnym czasie podróżuję w nieznane, chadzam po górach i czytam wywiady ze znanymi ludźmi.

t: +48 691 778 966

e: j.roszak@lexpertlab.pl

Kamila Lewandowska

Od ponad 15 lat doradzam prawnikom indywidualnym, kancelariom prawnym i ekspertom z sektora usług profesjonalnych w obszarach zarządzania projektami oraz organizacji i optymalizacji procesów biznesowych. Specjalizuję się w kampaniach komunikacyjnych i wizerunkowych, realizowanych w oparciu o inbound i content marketing oraz design thinking. W czasie wolnym uprawiam sport i zaczytuję się w książkach o malarstwie i biografiach.

t: + 48 600 276 036

e: k.lewandowska@lexpertlab.pl

Dołącz

do nas!

Zawsze chętnie poznajemy nowych ludzi.

Zajmujesz się marketingiem, PRem, komunikacją w Internecie? A może specjalizujesz się w mediach społecznościowych, prowadzisz kanały na youtube lub podcasty? Albo tworzysz strony internetowe lub projektujesz grafiki? Prowadzisz szkolenia?

Skontaktuj się z nami i poznajmy się – być może będzie okazja aby zrobić wspólnie coś wyjątkowego.

Wyślij nam swoje CV i portfolio – na pewno się do Ciebie odezwiemy.