Sztuka kilka inspiracji

...


Coraz bardziej popularny art branding to wszelkie rodzaju działania, które wiążą się z promowaniem marki poprzez sztukę. Ten trend jest coraz bardziej popularny w kancelariach prawnych, które coraz chętniej sięgają po dzieła mniej i bardziej znanych artystów. Choć pierwotnie, sztuka wykorzystywana była głównie jako element dekoracyjny, dziś kancelarie korzystają z niej dużo bardziej użytkowo, np. budując wokół prac artystów komunikację wizualną na stronach internetowych czy w mediach społecznościowych. Ale sztukę w kancelarii można wykorzystać na wiele sposobów.

Dla jednego z naszych klientów realizujemy długofalowy projekt Employer Branding, w ramach którego zaprojektowaliśmy szereg działań integrujących zespół wokół firmy. Jedną z aktywności były warsztaty ze sztuką, zorganizowane w jeden z wyjątkowych ciepłych, lipcowych wieczorów w plenerze.

Pod opieką artysty plastyka, każdy z uczestników otrzymał garść inspiracji, i mógł stworzyć co mu w duszy zagra. Oprócz tego, pracownicy stworzyli 1 wspólny obraz, wyrażający markę, a także wzięli udział w zabawie w której każdy malował przez 10minut płótno każdego z malarzy.

Następnie była mini-wystawa prac, podczas której każdy opowiadał o stworzonej przez siebie pracy, a aktualnie pracujemy nad koncepcją dalszego wykorzystania obrazów w działaniach CSR, nie możemy (i nie chcemy zdradzać szczegółów).

Ten projekt natchnął także nas do warsztatu kreatywnego przy sztalugach – poza wyjątkowymi pracami, na które aktualnie szukamy miejsca w naszym biurze, powstało w naszych głowach kilka pomysłów na nowe kampanie – stay tunned.

Obraz „Powietrze”, który stanowi ilustrację niniejszego wpisu namalowała Kamila Lewandowska. Podobno równie dobrze prezentuje się w pionie, co w poziomie, a inspiracją były ulubione kolory, które udało się wybrać spośród dostępnych farb.

Chętnie podzielimy się pomysłami i doświadczeniami na Employer Branding w kancelarii prawnej czy Art Branding dla prawników, zachęcamy do kontaktu – napisz do nas i zróbmy razem coś wyjątkowego!


wstecz


czytaj inneAlternative Text

Kamila
Lewandowska

e: k.lewandowska@lexpertlab.pl

o nas
Targi pracy dla prawników i doradców podatkowych

Konferencje.

Planowanie i rozwój kariery prawników i doradców podatkowych


Kamila Lewandowska i dr Joanna Roszak będą prelegentkami podczas 2 konferencji dla prawników i doradców podatkowych, organizowanych przez wydawnictwo Must Read Media, które odbędą się w maju i czerwcu 2023 r. W trakcie prezentacji „LinkedIn z rekrutrem. Daj się znaleźć łowcom prawniczych talentów”, omówią jak wykorzystać LinkedIn do poszukiwania pracy.

czytaj więcej
Szkolenie dla członków Klubu Absolwentów Wydziałów Prawa SWPS

Szkolenie

dla Klubu Absolwentów Wydziałów Prawa Uniwersytetu SWPS.


24 stycznia 2023 r. Kamila Lewandowska poprowadziła 1,5 godzinne szkolenie dla Klubu Absolwentów Wydziałów Prawa Uniwersytetu SWPS, poświęcone budowaniu marki osobistej i przewagi konkurencyjnej z wykorzystaniem serwisu LinkedIn.

czytaj więcej
Prawnik na LinkedIn warsztaty

KURS.

Prawnik na LinkedIn – jak tworzyć wizerunek profesjonalisty, budować wartościowe relacje i pozyskiwać klientów


DLA KOGO Kurs dedykowany jest: którzy chcą zdobyć szerszą wiedzę i umiejętności praktyczne w zakresie: z wykorzystaniem narzędzia jakim jest LinkedIn. FORMUŁA KURSU Kurs obejmuje 15 godzin wykładowych. Prowadzony będzie online w formie 4 spotkań i dodatkowej 1 godziny indywidualnych konsultacji. Zajęcia będą miały głównie wymiar warsztatowy, obejmujący teoretyczne wprowadzenie do poszczególnych zagadnień, analizę studiów […]

czytaj więcej