Szkolimy branżę budowlaną

...


To był bardzo pracowity ale też pełen pozytywnej energii weekend! W piątek i sobotę odbyło się pierwsze wyjazdowe szkolenie dla wiodącej firmy z branży budowlanej nt. LinkedIn.

Wspólnie z Pracownikami i Współpracownikami Działu Handlowego opracowaliśmy strategię komunikacji z aktualnymi, potencjalnymi i byłymi klientami oraz partnerami biznesowymi na LinkedIn.

Doszlifowaliśmy wspólnie profile indywidualne jaki i profil firmowy oraz stworzyliśmy strony marek, które zaadoptowaliśmy na strony produktów.

Podczas warsztatów przetestowaliśmy wspólnie poszczególne funkcjonalności LinkedIn, pokazując jednocześnie  ich praktyczne zastosowanie w bieżącej komunikacji i budowaniu wizerunku. Dziękujemy za wspólnie spędzony, intensywny weekend


wstecz


czytaj inne

Targi pracy dla prawników i doradców podatkowych

Konferencje.

Planowanie i rozwój kariery prawników i doradców podatkowych


Kamila Lewandowska i dr Joanna Roszak będą prelegentkami podczas 2 konferencji dla prawników i doradców podatkowych, organizowanych przez wydawnictwo Must Read Media, które odbędą się w maju i czerwcu 2023 r. W trakcie prezentacji „LinkedIn z rekrutrem. Daj się znaleźć łowcom prawniczych talentów”, omówią jak wykorzystać LinkedIn do poszukiwania pracy.

czytaj więcej
Szkolenie dla członków Klubu Absolwentów Wydziałów Prawa SWPS

Szkolenie

dla Klubu Absolwentów Wydziałów Prawa Uniwersytetu SWPS.


24 stycznia 2023 r. Kamila Lewandowska poprowadziła 1,5 godzinne szkolenie dla Klubu Absolwentów Wydziałów Prawa Uniwersytetu SWPS, poświęcone budowaniu marki osobistej i przewagi konkurencyjnej z wykorzystaniem serwisu LinkedIn.

czytaj więcej
Prawnik na LinkedIn warsztaty

KURS.

Prawnik na LinkedIn – jak tworzyć wizerunek profesjonalisty, budować wartościowe relacje i pozyskiwać klientów


DLA KOGO Kurs dedykowany jest: którzy chcą zdobyć szerszą wiedzę i umiejętności praktyczne w zakresie: z wykorzystaniem narzędzia jakim jest LinkedIn. FORMUŁA KURSU Kurs obejmuje 15 godzin wykładowych. Prowadzony będzie online w formie 4 spotkań i dodatkowej 1 godziny indywidualnych konsultacji. Zajęcia będą miały głównie wymiar warsztatowy, obejmujący teoretyczne wprowadzenie do poszczególnych zagadnień, analizę studiów […]

czytaj więcej