Summer break i nowe tematy szkoleńNie zasypiamy gruszek w popiele, czy raczej w piasku. Czerwcowy weekend wykorzystujemy na poszukiwanie inspiracji na kolejne szkolenia, publikacje i nadrabianie lektur marketingowych. Tym razem z naszej podręcznej firmowej biblioteczki wybraliśmy „Social media to ściema” B.J. Mendelsona oraz „Narratologię” Pawła Tkaczyka.

„Social media to ściema” B.J. Mendelsona na razie przewrotnie, trochę prześmiewczo. Kilka ciekawych pojęć jak cyberhipsterzy. Zapowiedziany przez autora „Manifest przeciwko mediom społecznościowym” oraz cały rozdział o tym, co naprawdę działa w Internecie – jeszcze przed nami.

„Narratologia” Pawła Tkaczyka wywołuje śmieszki na plaży. Opowiadając o tym, jak wpływać na ludzi, autor uwodzi nas historiami, w tym jak zwolnić… klienta. Przytacza także kultowy już przykład audycji radiowej amerykańskiej stacji CBS – adaptacji książki „Wojna Światów” Herberta George’a Wellsa, po wysłuchaniu której Amerykanie uwierzyli, że w Harlemie doszło do inwazji Marsjan. Zachwycamy się także prostym i eleganckim designem tej książki.


wstecz


czytaj inneAlternative Text

Kamila
Lewandowska

e: k.lewandowska@lexpertlab.pl

o nas
Targi pracy dla prawników i doradców podatkowych

Konferencje.

Planowanie i rozwój kariery prawników i doradców podatkowych


Kamila Lewandowska i dr Joanna Roszak będą prelegentkami podczas 2 konferencji dla prawników i doradców podatkowych, organizowanych przez wydawnictwo Must Read Media, które odbędą się w maju i czerwcu 2023 r. W trakcie prezentacji „LinkedIn z rekrutrem. Daj się znaleźć łowcom prawniczych talentów”, omówią jak wykorzystać LinkedIn do poszukiwania pracy.

czytaj więcej
Szkolenie dla członków Klubu Absolwentów Wydziałów Prawa SWPS

Szkolenie

dla Klubu Absolwentów Wydziałów Prawa Uniwersytetu SWPS.


24 stycznia 2023 r. Kamila Lewandowska poprowadziła 1,5 godzinne szkolenie dla Klubu Absolwentów Wydziałów Prawa Uniwersytetu SWPS, poświęcone budowaniu marki osobistej i przewagi konkurencyjnej z wykorzystaniem serwisu LinkedIn.

czytaj więcej
Prawnik na LinkedIn warsztaty

KURS.

Prawnik na LinkedIn – jak tworzyć wizerunek profesjonalisty, budować wartościowe relacje i pozyskiwać klientów


DLA KOGO Kurs dedykowany jest: którzy chcą zdobyć szerszą wiedzę i umiejętności praktyczne w zakresie: z wykorzystaniem narzędzia jakim jest LinkedIn. FORMUŁA KURSU Kurs obejmuje 15 godzin wykładowych. Prowadzony będzie online w formie 4 spotkań i dodatkowej 1 godziny indywidualnych konsultacji. Zajęcia będą miały głównie wymiar warsztatowy, obejmujący teoretyczne wprowadzenie do poszczególnych zagadnień, analizę studiów […]

czytaj więcej