Summer break i nowe tematy szkoleńNie zasypiamy gruszek w popiele, czy raczej w piasku. Czerwcowy weekend wykorzystujemy na poszukiwanie inspiracji na kolejne szkolenia, publikacje i nadrabianie lektur marketingowych. Tym razem z naszej podręcznej firmowej biblioteczki wybraliśmy „Social media to ściema” B.J. Mendelsona oraz „Narratologię” Pawła Tkaczyka.

„Social media to ściema” B.J. Mendelsona na razie przewrotnie, trochę prześmiewczo. Kilka ciekawych pojęć jak cyberhipsterzy. Zapowiedziany przez autora „Manifest przeciwko mediom społecznościowym” oraz cały rozdział o tym, co naprawdę działa w Internecie – jeszcze przed nami.

„Narratologia” Pawła Tkaczyka wywołuje śmieszki na plaży. Opowiadając o tym, jak wpływać na ludzi, autor uwodzi nas historiami, w tym jak zwolnić… klienta. Przytacza także kultowy już przykład audycji radiowej amerykańskiej stacji CBS – adaptacji książki „Wojna Światów” Herberta George’a Wellsa, po wysłuchaniu której Amerykanie uwierzyli, że w Harlemie doszło do inwazji Marsjan. Zachwycamy się także prostym i eleganckim designem tej książki.


wstecz


czytaj inneAlternative Text

Kamila
Lewandowska

e: k.lewandowska@lexpertlab.pl

o nas
Kamila Lewandowska będzie prelegentką podczas konferencji „Legal technology – innowacje dedykowane prawnikom”

Konferencja

Legal technology – innowacje dedykowane prawnikom


Już 20 lutego 2024 r. Kamila Lewandowska będzie prelegentką podczas konferencji „Legal technology – innowacje dedykowane prawnikom” organizowanej przez Polski Instytut Rozwoju Biznesu Sp. z o.o. Kamila przedstawi najświeższe „Trendy w marketingu kancelarii prawnych”, dzieląc się wskazówkami, jak efektywnie promować usługi prawne w erze cyfrowej. Wskaże, na co warto zwrócić uwagę, planując działania marketingowe w […]

czytaj więcej
II Konferencja „Kariera w prawie i podatkach” z udziałem dr Joanny Roszak i  Kamili Lewandowskiej

Konferencja

„Kariera w prawie i podatkach” z udziałem dr Joanny Roszak i  Kamili Lewandowskiej – II edycja


Dr Joanna Roszak i Kamila Lewandowska będą prelegentkami podczas II konferencji „Kariera w prawie i podatkach. Nowe możliwości, trendy i kierunki rozwoju kariery prawniczej i podatkowej”, organizowanej przez wydawnictwo Must Read Media. Wydarzenie odbędzie się 20 marca 2024 r. w formule online. W trakcie prezentacji „LinkedIn z rekruterem. Daj się znaleźć łowcom prawniczych talentów”, prelegentki omówią, […]

czytaj więcej

Książka

„Marketing. Koncepcje i doświadczenia”


Serdecznie zachęcamy do lektury książki „Marketing. Koncepcje i doświadczenia”, pod redakcją prof. Henryka Mruka i Artura Sawickiego. Autorkami rozdziału „Kancelarie prawne na LinkedIn – badanie profili firmowych” są dr Joanna Roszak i Kamila Lewandowska.

czytaj więcej