Konsultacje strategia marketingowaKreatywna praca to odpoczynek dla umysłu. Dlatego tak lubimy projekty strategiczne, nawet w weekendy. Za nami bardzo ciekawy projekt dotyczący konsultacji przy tworzeniu strategii marketingowej dla wiodącej warszawskiej kancelarii prawnej.

Jak mówi ludowa (a może marketingowa mądrość) – „Nie dojdziesz nigdzie, jeśli nie wiesz gdzie idziesz”. Skoro jedyną stałą jest zmienność – dziś, w świecie VUCA, nie tworzymy już szczegółowych strategii w perspektywie 3, 5, 7 czy 10 lat. Co nie oznacza jednak, że rezygnujemy z wyznaczania celów, planowania metod ich osiągania czy definiowania kryteriów ich ewaluacji i weryfikacji. Pomocne w tym są metodyki zarządzania projektami, zwłaszcza design thinking.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Masz strategię zapisana na papierze, ale nierealizowaną w rzeczywistości? Zastanawiasz się, jak określić cele, jak je weryfikować czy modyfikować? Nie wiesz, jak adaptować strategię do zmieniających się warunków rynkowych? Porozmawiajmy>


wstecz


czytaj inneAlternative Text

Kamila
Lewandowska

e: k.lewandowska@lexpertlab.pl

o nas
Targi pracy dla prawników i doradców podatkowych

Konferencje.

Planowanie i rozwój kariery prawników i doradców podatkowych


Kamila Lewandowska i dr Joanna Roszak będą prelegentkami podczas 2 konferencji dla prawników i doradców podatkowych, organizowanych przez wydawnictwo Must Read Media, które odbędą się w maju i czerwcu 2023 r. W trakcie prezentacji „LinkedIn z rekrutrem. Daj się znaleźć łowcom prawniczych talentów”, omówią jak wykorzystać LinkedIn do poszukiwania pracy.

czytaj więcej
Szkolenie dla członków Klubu Absolwentów Wydziałów Prawa SWPS

Szkolenie

dla Klubu Absolwentów Wydziałów Prawa Uniwersytetu SWPS.


24 stycznia 2023 r. Kamila Lewandowska poprowadziła 1,5 godzinne szkolenie dla Klubu Absolwentów Wydziałów Prawa Uniwersytetu SWPS, poświęcone budowaniu marki osobistej i przewagi konkurencyjnej z wykorzystaniem serwisu LinkedIn.

czytaj więcej
Prawnik na LinkedIn warsztaty

KURS.

Prawnik na LinkedIn – jak tworzyć wizerunek profesjonalisty, budować wartościowe relacje i pozyskiwać klientów


DLA KOGO Kurs dedykowany jest: którzy chcą zdobyć szerszą wiedzę i umiejętności praktyczne w zakresie: z wykorzystaniem narzędzia jakim jest LinkedIn. FORMUŁA KURSU Kurs obejmuje 15 godzin wykładowych. Prowadzony będzie online w formie 4 spotkań i dodatkowej 1 godziny indywidualnych konsultacji. Zajęcia będą miały głównie wymiar warsztatowy, obejmujący teoretyczne wprowadzenie do poszczególnych zagadnień, analizę studiów […]

czytaj więcej