Webinarium jak zrobić je dobrze

...


Ostatnie miesiące upływają nam pod znakiem szkoleń – w każdym tygodniu dzielimy się z naszymi pracownikami i współpracownikami, aktualnymi i potencjalnymi klientami i partnerami biznesowymi naszą wiedzą, doświadczeniem, a także praktycznymi wskazówkami.

Dziś dr Joanna Roszak i Kamila Lewandowska poprowadziły szkolenie na temat… prowadzenia szkoleń online dla wiodącej kancelarii specjalizującej się w podatkach, w trakcie którego omówiły m.in:

  • konstrukcję i proces tworzenia przekazu – warstwy logicznej, treściowej i wizualnej;
  • role emocji w trakcie szkolenia;
  • podobieństwa i różnice między szkoleniami online, a szkoleniami stacjonarnymi;
  • funkcje, jakie mają pełnić slajdy;
  • znaczenie treningu i ćwiczeń przed wystąpieniem;
  • techniki pomocne przy utrzymaniu uwagi odbiorców i budowaniu z nimi relacji;
  • różne platformy, służące do prowadzenia webinariów:
  • i …. wiele, wiele więcej.

Było jak zawsze praktycznie, treściwie i ciekawie. Przed nami indywidualny trening z przyszłymi prowadzącymi, a także finał – organizacja szkolenia online dla klientów kancelarii. Już nie możemy się doczekać.


wstecz


czytaj inneAlternative Text

Kamila
Lewandowska

e: k.lewandowska@lexpertlab.pl

o nas
Kamila Lewandowska będzie prelegentką podczas konferencji „Legal technology – innowacje dedykowane prawnikom”

Konferencja

Legal technology – innowacje dedykowane prawnikom


Już 20 lutego 2024 r. Kamila Lewandowska będzie prelegentką podczas konferencji „Legal technology – innowacje dedykowane prawnikom” organizowanej przez Polski Instytut Rozwoju Biznesu Sp. z o.o. Kamila przedstawi najświeższe „Trendy w marketingu kancelarii prawnych”, dzieląc się wskazówkami, jak efektywnie promować usługi prawne w erze cyfrowej. Wskaże, na co warto zwrócić uwagę, planując działania marketingowe w […]

czytaj więcej
II Konferencja „Kariera w prawie i podatkach” z udziałem dr Joanny Roszak i  Kamili Lewandowskiej

Konferencja

„Kariera w prawie i podatkach” z udziałem dr Joanny Roszak i  Kamili Lewandowskiej – II edycja


Dr Joanna Roszak i Kamila Lewandowska będą prelegentkami podczas II konferencji „Kariera w prawie i podatkach. Nowe możliwości, trendy i kierunki rozwoju kariery prawniczej i podatkowej”, organizowanej przez wydawnictwo Must Read Media. Wydarzenie odbędzie się 20 marca 2024 r. w formule online. W trakcie prezentacji „LinkedIn z rekruterem. Daj się znaleźć łowcom prawniczych talentów”, prelegentki omówią, […]

czytaj więcej

Książka

„Marketing. Koncepcje i doświadczenia”


Serdecznie zachęcamy do lektury książki „Marketing. Koncepcje i doświadczenia”, pod redakcją prof. Henryka Mruka i Artura Sawickiego. Autorkami rozdziału „Kancelarie prawne na LinkedIn – badanie profili firmowych” są dr Joanna Roszak i Kamila Lewandowska.

czytaj więcej