Webinarium jak zrobić je dobrze

...


Ostatnie miesiące upływają nam pod znakiem szkoleń – w każdym tygodniu dzielimy się z naszymi pracownikami i współpracownikami, aktualnymi i potencjalnymi klientami i partnerami biznesowymi naszą wiedzą, doświadczeniem, a także praktycznymi wskazówkami.

Dziś dr Joanna Roszak i Kamila Lewandowska poprowadziły szkolenie na temat… prowadzenia szkoleń online dla wiodącej kancelarii specjalizującej się w podatkach, w trakcie którego omówiły m.in:

  • konstrukcję i proces tworzenia przekazu – warstwy logicznej, treściowej i wizualnej;
  • role emocji w trakcie szkolenia;
  • podobieństwa i różnice między szkoleniami online, a szkoleniami stacjonarnymi;
  • funkcje, jakie mają pełnić slajdy;
  • znaczenie treningu i ćwiczeń przed wystąpieniem;
  • techniki pomocne przy utrzymaniu uwagi odbiorców i budowaniu z nimi relacji;
  • różne platformy, służące do prowadzenia webinariów:
  • i …. wiele, wiele więcej.

Było jak zawsze praktycznie, treściwie i ciekawie. Przed nami indywidualny trening z przyszłymi prowadzącymi, a także finał – organizacja szkolenia online dla klientów kancelarii. Już nie możemy się doczekać.


wstecz


czytaj inneAlternative Text

Kamila
Lewandowska

e: k.lewandowska@lexpertlab.pl

o nas
Targi pracy dla prawników i doradców podatkowych

Konferencje.

Planowanie i rozwój kariery prawników i doradców podatkowych


Kamila Lewandowska i dr Joanna Roszak będą prelegentkami podczas 2 konferencji dla prawników i doradców podatkowych, organizowanych przez wydawnictwo Must Read Media, które odbędą się w maju i czerwcu 2023 r. W trakcie prezentacji „LinkedIn z rekrutrem. Daj się znaleźć łowcom prawniczych talentów”, omówią jak wykorzystać LinkedIn do poszukiwania pracy.

czytaj więcej
Szkolenie dla członków Klubu Absolwentów Wydziałów Prawa SWPS

Szkolenie

dla Klubu Absolwentów Wydziałów Prawa Uniwersytetu SWPS.


24 stycznia 2023 r. Kamila Lewandowska poprowadziła 1,5 godzinne szkolenie dla Klubu Absolwentów Wydziałów Prawa Uniwersytetu SWPS, poświęcone budowaniu marki osobistej i przewagi konkurencyjnej z wykorzystaniem serwisu LinkedIn.

czytaj więcej
Prawnik na LinkedIn warsztaty

KURS.

Prawnik na LinkedIn – jak tworzyć wizerunek profesjonalisty, budować wartościowe relacje i pozyskiwać klientów


DLA KOGO Kurs dedykowany jest: którzy chcą zdobyć szerszą wiedzę i umiejętności praktyczne w zakresie: z wykorzystaniem narzędzia jakim jest LinkedIn. FORMUŁA KURSU Kurs obejmuje 15 godzin wykładowych. Prowadzony będzie online w formie 4 spotkań i dodatkowej 1 godziny indywidualnych konsultacji. Zajęcia będą miały głównie wymiar warsztatowy, obejmujący teoretyczne wprowadzenie do poszczególnych zagadnień, analizę studiów […]

czytaj więcej