LinkedIn z rekruterem. Konsultacje

...


Po sukcesie naszego sierpniowego webinarium „LinkedIn z rekruterem. Daj się znaleźć łowcom prawniczych talentów”, w którym wzięło udział ponad 100 osób, otrzymałyśmy sporo zapytań z prośbą o indywidualne konsultacje w formule online.

Stąd pomysł na „LinkedIn z rekruterem. Konsultacje”, które każdy może zamówić u nas indywidualnie. Dwugodzinna konsultacja w cenie 599 pln netto przebiega w formule online za pośrednictwem platformy zoom. W trakcie spotkania 1:1:

 • przeanalizujemy Twój profil na LinkedIn w takich aspektach jak: zdjęcie profilowe, cover photo, nagłówek i podsumowanie;
 • przyjrzymy się wszystkim pozostałym polom, które w ramach budowania profilu indywidualnego można nie tylko wypełnić, ale także stale uzupełniać, jak wykształcenie, doświadczenie zawodowe, publikacje, certyfikaty, polecane, organizacje… i wiele innych;
 • omówimy zasady i metody udzielania i pozyskiwania rekomendacji i potwierdzania umiejętności;
 • podpowiemy, kogo i jak zapraszać do sieci kontaktów, wskażemy także jak szukać konkretnych osób, jakich formuł używać w wysyłanych wiadomościach;
 • przedstawimy bezpłatne funkcjonalności serwisu, które mogą przydać się osobom rozważającym zmianę miejsca pracy, w tym stosowane #, obserwacje i powiadomienia o ofertach pracy, oznaczenia Open to work i hiring, i wiele innych;
 • odpowiemy na ewentualne pytania, dotyczące poszukiwania pracy z wykorzystaniem LinkedIn.

Dla kogo jest ten produkt?

„LinkedIn z rekruterem. Konsultacje” będzie szczególny przydatny osobom, które:

 • aktywnie szukają nowej pracy;
 • chcą zmienić pracę;
 • rozważają zmianę pracy, ale na razie nie mają konkretnego pomysłu i chciałyby po prostu otrzymywać więcej zapytań od rekruterów czy informacji o trwających rekrutacjach;
 • chcą mieć aktualny, interesujący dla rekruterów, klientów czy partnerów biznesowych profil;
 • chcą być bardziej widoczni jako profesjonaliści / eksperci w ramach LinkedIn.

„LinkedIn z rekruterem. Konsultacje” – korzyści

 • Poznasz i zrozumiesz specyfikę i zasady działania profesjonalnej sieci biznesowe LinkedIn.
 • Wspólnie z ekspertami l’expertlab, którzy doradzają w projektach rekrutacyjnych – stworzysz atrakcyjny z punktu widzenia rekruterów, klientów i parterów biznesowych profil, który zwiększy szanse na otrzymywanie propozycji udziału w procesach rekrutacyjnych.
 • Nauczysz się samodzielnie wyszukiwać wartościowe i perspektywiczne kontakty, ustawiać powiadomienia o ogłoszeniach rekrutacyjnych i wyszukiwać konkretne oferty.

Zamów konsultację >>>

  Jeśli potrzebujesz innego wsparcia w zakresie LinkedIn, innego obszaru konsultacji lub bardziej obszernego szkolenia z LinkedIn? Skontaktuj się z nami – omówimy zakres i możliwości, w jakich nasi doradcy mogą Cię wesprzeć.

  Dodatkowe informacje:

  • Dwugodzinna konsultacja przebiega w formule online, za pośrednictwem platformy zoom, w uzgodnionym terminie, który zostanie ustalony indywidualnie.
  • Na kilka dni przed konsultacją, uczestnik otrzymuje dedykowany dla niego link zabezpieczonego wirtualnego pokoju.
  • Warunkiem umówienie konsultacji i przekazania linka do wirtualnego pokoju jest opłacenie faktury pro-forma, w oparciu o dane przesłane dane. Następnie wysyłana jest faktura VAT.
  • Podczas spotkania proponujemy współdzielenie i wzajemne udostępnianie ekranu z analizowanym profilem indywidualnym. Ułatwi to zademonstrowanie poszczególnych funkcji LinkedIn.
  • Możliwa jest jednokrotna zmiana wybranego terminu konsultacji najpóźniej na 1 dzień (24 godziny) przed wybranym terminem. Doradca zaproponuje wówczas inny możliwy termin spotkania. Konsultacje odwołane z krótszym niż 24 godziny wyprzedzeniem czasowym lub których termin jest zmieniany po raz drugi – przepadają, w takich wypadkach l’expertlab nie zwraca opłaty.
  • Na tydzień i na dzień przed l’expertlab wysyła przypomnienia o umówionych konsultacjach.
  • Konsultacje rozpoczynają się o uzgodnionej godzinie. Doradca l’expertlab oczekuje 15 min od godziny rozpoczęcia umówionej konsultacji. Jeśli uczestnik konsultacji nie zaloguje się w ciągu 15 minut od omówionej godziny, nie informując doradcę o problemach technicznych – doradca zamyka pokój, uznając konsultację za zrealizowaną.

  wstecz


  czytaj inne

  Targi pracy dla prawników i doradców podatkowych

  Konferencje.

  Planowanie i rozwój kariery prawników i doradców podatkowych


  Kamila Lewandowska i dr Joanna Roszak będą prelegentkami podczas 2 konferencji dla prawników i doradców podatkowych, organizowanych przez wydawnictwo Must Read Media, które odbędą się w maju i czerwcu 2023 r. W trakcie prezentacji „LinkedIn z rekrutrem. Daj się znaleźć łowcom prawniczych talentów”, omówią jak wykorzystać LinkedIn do poszukiwania pracy.

  czytaj więcej
  Szkolenie dla członków Klubu Absolwentów Wydziałów Prawa SWPS

  Szkolenie

  dla Klubu Absolwentów Wydziałów Prawa Uniwersytetu SWPS.


  24 stycznia 2023 r. Kamila Lewandowska poprowadziła 1,5 godzinne szkolenie dla Klubu Absolwentów Wydziałów Prawa Uniwersytetu SWPS, poświęcone budowaniu marki osobistej i przewagi konkurencyjnej z wykorzystaniem serwisu LinkedIn.

  czytaj więcej
  Prawnik na LinkedIn warsztaty

  KURS.

  Prawnik na LinkedIn – jak tworzyć wizerunek profesjonalisty, budować wartościowe relacje i pozyskiwać klientów


  DLA KOGO Kurs dedykowany jest: którzy chcą zdobyć szerszą wiedzę i umiejętności praktyczne w zakresie: z wykorzystaniem narzędzia jakim jest LinkedIn. FORMUŁA KURSU Kurs obejmuje 15 godzin wykładowych. Prowadzony będzie online w formie 4 spotkań i dodatkowej 1 godziny indywidualnych konsultacji. Zajęcia będą miały głównie wymiar warsztatowy, obejmujący teoretyczne wprowadzenie do poszczególnych zagadnień, analizę studiów […]

  czytaj więcej