LinkedIn nasz konik

...


LinkedIn to jeden z naszych koników. Na co dzień doradzamy klientom i partnerom biznesowym, jak wykorzystać potencjał i siłę LinkedIna do budowania marki osobistej, wizerunku firmy, działań employer branding i social selling, budowania i utrzymywania długotrwałych relacji biznesowych, a także pozyskiwania nowych klientów.

Sam serwis dynamicznie się zmienia, co chwilę wprowadzając lub dezaktywując różne funkcjonalności. Dzięki codziennej pracy oraz szkoleniu klientów, jesteśmy na bieżąco z trendami i nowinkami LinkedIn.

3,2,1… za chwilę zaczynamy kolejne szkolenie dla klienta, specjalizującego się w doradztwie z zakresu prawa zamówień publicznych i energetyki. Webinarium poprowadzą dr Joanna Roszak i Kamila Lewandowska.


wstecz


czytaj inneAlternative Text

Kamila
Lewandowska

e: k.lewandowska@lexpertlab.pl

o nas
Targi pracy dla prawników i doradców podatkowych

Konferencje.

Planowanie i rozwój kariery prawników i doradców podatkowych


Kamila Lewandowska i dr Joanna Roszak będą prelegentkami podczas 2 konferencji dla prawników i doradców podatkowych, organizowanych przez wydawnictwo Must Read Media, które odbędą się w maju i czerwcu 2023 r. W trakcie prezentacji „LinkedIn z rekrutrem. Daj się znaleźć łowcom prawniczych talentów”, omówią jak wykorzystać LinkedIn do poszukiwania pracy.

czytaj więcej
Szkolenie dla członków Klubu Absolwentów Wydziałów Prawa SWPS

Szkolenie

dla Klubu Absolwentów Wydziałów Prawa Uniwersytetu SWPS.


24 stycznia 2023 r. Kamila Lewandowska poprowadziła 1,5 godzinne szkolenie dla Klubu Absolwentów Wydziałów Prawa Uniwersytetu SWPS, poświęcone budowaniu marki osobistej i przewagi konkurencyjnej z wykorzystaniem serwisu LinkedIn.

czytaj więcej
Prawnik na LinkedIn warsztaty

KURS.

Prawnik na LinkedIn – jak tworzyć wizerunek profesjonalisty, budować wartościowe relacje i pozyskiwać klientów


DLA KOGO Kurs dedykowany jest: którzy chcą zdobyć szerszą wiedzę i umiejętności praktyczne w zakresie: z wykorzystaniem narzędzia jakim jest LinkedIn. FORMUŁA KURSU Kurs obejmuje 15 godzin wykładowych. Prowadzony będzie online w formie 4 spotkań i dodatkowej 1 godziny indywidualnych konsultacji. Zajęcia będą miały głównie wymiar warsztatowy, obejmujący teoretyczne wprowadzenie do poszczególnych zagadnień, analizę studiów […]

czytaj więcej