LinkedIn Marketing Labs – certyfikaty zdobyteKamila Lewandowska i dr Joanna Roszak ukończyły organizowane przez platformę LinkedIn szkolenia i uzyskały certyfikaty Fundamentals oraz Marketing Strategy.

LinkedIn nieustannie się rozwija i ewoluuje, wprowadzając coraz to nowe funkcjonalności w obszarze tworzenia i korzystania z profili indywidualnych i firmowych, a także z narzędzi odpłatnych, jak Sales Navigator.

Najłatwiej jest być na bieżąco, stale pracując z wykorzystaniem tego medium, prowadząc szkolenia i codziennie testując nowe rozwiązania i wdrażając nowe pomysły na budowanie marki osobistej, wizerunku firmy czy rozbudowywanie sieci kontaktów i potencjalnych leadów.

Warto również stale rozbudowywać wiedzę merytoryczną, korzystając z dedykowanych narzędzi szkoleniowych udostępnionych przez poszczególne platformy.

Kurs Fundamentals obejmuje zagadnienia dotyczące m.in. tworzenia i zarządzania kampaniami reklamowymi, ich optymalizacji oraz raportowania. Podzielony jest na trzy główne moduły:

  • wprowadzenie do reklam LinkedIn, obejmujący m.in. kreację i tworzenie reklam i kampanii z wykorzystaniem natywnego targetowania, nadzorowanie realizacji kampanii oraz optymalizację względem wyznaczonych celów;
  • skalowanie i wykorzystywanie opcji targetowania;
  • raportowanie i analityka reklam LinkedIn, obejmujący m.in. metryki, narzędzia raportowania i analityki oraz wykorzystywanie agregowanych w nich informacji do optymalizacji reklam i kampanii.

Kurs Marketing Strategy obejmuje budowanie kompleksowych strategii marketingowych full-channel. Podzielony jest na dwa główne moduły:

  • wykorzystywanie LinkedIn do budowania świadomości marki, z wykorzystaniem narzędzi organicznych i opcji płatnych;
  • wykorzystywanie LinkedIn do generowania leadów, z wykorzystaniem wszystkich produktów i funkcjonalności LinkedIn Marketing Solutions.

Materiały kursowe do samodzielnej nauki dostępne są poprzez platformę LinkedIn Marketing Labs. Każdy moduł zakończony jest krótkim quizem, który pomaga przygotować się do egzaminów końcowych.


wstecz


czytaj inneAlternative Text

Kamila
Lewandowska

e: k.lewandowska@lexpertlab.pl

o nas
Targi pracy dla prawników i doradców podatkowych

Konferencje.

Planowanie i rozwój kariery prawników i doradców podatkowych


Kamila Lewandowska i dr Joanna Roszak będą prelegentkami podczas 2 konferencji dla prawników i doradców podatkowych, organizowanych przez wydawnictwo Must Read Media, które odbędą się w maju i czerwcu 2023 r. W trakcie prezentacji „LinkedIn z rekrutrem. Daj się znaleźć łowcom prawniczych talentów”, omówią jak wykorzystać LinkedIn do poszukiwania pracy.

czytaj więcej
Szkolenie dla członków Klubu Absolwentów Wydziałów Prawa SWPS

Szkolenie

dla Klubu Absolwentów Wydziałów Prawa Uniwersytetu SWPS.


24 stycznia 2023 r. Kamila Lewandowska poprowadziła 1,5 godzinne szkolenie dla Klubu Absolwentów Wydziałów Prawa Uniwersytetu SWPS, poświęcone budowaniu marki osobistej i przewagi konkurencyjnej z wykorzystaniem serwisu LinkedIn.

czytaj więcej
Prawnik na LinkedIn warsztaty

KURS.

Prawnik na LinkedIn – jak tworzyć wizerunek profesjonalisty, budować wartościowe relacje i pozyskiwać klientów


DLA KOGO Kurs dedykowany jest: którzy chcą zdobyć szerszą wiedzę i umiejętności praktyczne w zakresie: z wykorzystaniem narzędzia jakim jest LinkedIn. FORMUŁA KURSU Kurs obejmuje 15 godzin wykładowych. Prowadzony będzie online w formie 4 spotkań i dodatkowej 1 godziny indywidualnych konsultacji. Zajęcia będą miały głównie wymiar warsztatowy, obejmujący teoretyczne wprowadzenie do poszczególnych zagadnień, analizę studiów […]

czytaj więcej