LinkedIn dla profesjonalistówZa nami kolejne, intensywne szkolenie z budowania marki osobistej i wizerunku firmy na LinkedIn.

Tym razem – dla zróżnicowanej grupy profesjonalistów – ale pewne zasady są uniwersalne, niezależnie od branży / sektora:
👉 kompleksowo uzupełniony profil indywidualny, w tym właściwe słowa kluczowe we właściwych miejscach;
👉 regularna aktywność – publikowanie różnorodnych treści, wykorzystywanie różnych formatów;
👉 sprecyzowana i regularnie rozbudowywana sieć kontaktów i interakcje z nimi;
👉 kompleksowo uzupełniony profil firmowy – regularne publikowanie wartościowych treści z i o firmie.

Skontaktuj się z nami jeśli chcesz dowiedzieć się, jak budować markę osobistą i wizerunek firmy z wykorzystaniem potencjału LinkedIn. Możemy pomóc na przykład w redakcji treści na profile, zaprojektowaniu i przygotowaniu grafik i szablonów graficznych do postów, identyfikacji grupy docelowej, wyboru tematów, stworzeniu kalendarza publikacji i linii komunikacyjnych. Pokażemy także, jak tworzyć angażujące treści.


wstecz


czytaj inneAlternative Text

Kamila
Lewandowska

e: k.lewandowska@lexpertlab.pl

o nas
Kamila Lewandowska będzie prelegentką podczas konferencji „Legal technology – innowacje dedykowane prawnikom”

Konferencja

Legal technology – innowacje dedykowane prawnikom


Już 20 lutego 2024 r. Kamila Lewandowska będzie prelegentką podczas konferencji „Legal technology – innowacje dedykowane prawnikom” organizowanej przez Polski Instytut Rozwoju Biznesu Sp. z o.o. Kamila przedstawi najświeższe „Trendy w marketingu kancelarii prawnych”, dzieląc się wskazówkami, jak efektywnie promować usługi prawne w erze cyfrowej. Wskaże, na co warto zwrócić uwagę, planując działania marketingowe w […]

czytaj więcej
II Konferencja „Kariera w prawie i podatkach” z udziałem dr Joanny Roszak i  Kamili Lewandowskiej

Konferencja

„Kariera w prawie i podatkach” z udziałem dr Joanny Roszak i  Kamili Lewandowskiej – II edycja


Dr Joanna Roszak i Kamila Lewandowska będą prelegentkami podczas II konferencji „Kariera w prawie i podatkach. Nowe możliwości, trendy i kierunki rozwoju kariery prawniczej i podatkowej”, organizowanej przez wydawnictwo Must Read Media. Wydarzenie odbędzie się 20 marca 2024 r. w formule online. W trakcie prezentacji „LinkedIn z rekruterem. Daj się znaleźć łowcom prawniczych talentów”, prelegentki omówią, […]

czytaj więcej

Książka

„Marketing. Koncepcje i doświadczenia”


Serdecznie zachęcamy do lektury książki „Marketing. Koncepcje i doświadczenia”, pod redakcją prof. Henryka Mruka i Artura Sawickiego. Autorkami rozdziału „Kancelarie prawne na LinkedIn – badanie profili firmowych” są dr Joanna Roszak i Kamila Lewandowska.

czytaj więcej