LinkedIn dla profesjonalistówZa nami kolejne, intensywne szkolenie z budowania marki osobistej i wizerunku firmy na LinkedIn.

Tym razem – dla zróżnicowanej grupy profesjonalistów – ale pewne zasady są uniwersalne, niezależnie od branży / sektora:
👉 kompleksowo uzupełniony profil indywidualny, w tym właściwe słowa kluczowe we właściwych miejscach;
👉 regularna aktywność – publikowanie różnorodnych treści, wykorzystywanie różnych formatów;
👉 sprecyzowana i regularnie rozbudowywana sieć kontaktów i interakcje z nimi;
👉 kompleksowo uzupełniony profil firmowy – regularne publikowanie wartościowych treści z i o firmie.

Skontaktuj się z nami jeśli chcesz dowiedzieć się, jak budować markę osobistą i wizerunek firmy z wykorzystaniem potencjału LinkedIn. Możemy pomóc na przykład w redakcji treści na profile, zaprojektowaniu i przygotowaniu grafik i szablonów graficznych do postów, identyfikacji grupy docelowej, wyboru tematów, stworzeniu kalendarza publikacji i linii komunikacyjnych. Pokażemy także, jak tworzyć angażujące treści.


wstecz


czytaj inneAlternative Text

Kamila
Lewandowska

e: k.lewandowska@lexpertlab.pl

o nas
Targi pracy dla prawników i doradców podatkowych

Konferencje.

Planowanie i rozwój kariery prawników i doradców podatkowych


Kamila Lewandowska i dr Joanna Roszak będą prelegentkami podczas 2 konferencji dla prawników i doradców podatkowych, organizowanych przez wydawnictwo Must Read Media, które odbędą się w maju i czerwcu 2023 r. W trakcie prezentacji „LinkedIn z rekrutrem. Daj się znaleźć łowcom prawniczych talentów”, omówią jak wykorzystać LinkedIn do poszukiwania pracy.

czytaj więcej
Szkolenie dla członków Klubu Absolwentów Wydziałów Prawa SWPS

Szkolenie

dla Klubu Absolwentów Wydziałów Prawa Uniwersytetu SWPS.


24 stycznia 2023 r. Kamila Lewandowska poprowadziła 1,5 godzinne szkolenie dla Klubu Absolwentów Wydziałów Prawa Uniwersytetu SWPS, poświęcone budowaniu marki osobistej i przewagi konkurencyjnej z wykorzystaniem serwisu LinkedIn.

czytaj więcej
Prawnik na LinkedIn warsztaty

KURS.

Prawnik na LinkedIn – jak tworzyć wizerunek profesjonalisty, budować wartościowe relacje i pozyskiwać klientów


DLA KOGO Kurs dedykowany jest: którzy chcą zdobyć szerszą wiedzę i umiejętności praktyczne w zakresie: z wykorzystaniem narzędzia jakim jest LinkedIn. FORMUŁA KURSU Kurs obejmuje 15 godzin wykładowych. Prowadzony będzie online w formie 4 spotkań i dodatkowej 1 godziny indywidualnych konsultacji. Zajęcia będą miały głównie wymiar warsztatowy, obejmujący teoretyczne wprowadzenie do poszczególnych zagadnień, analizę studiów […]

czytaj więcej