LinkedIn dla firmy konsultingowejLinkedIn to świetne i nadal w dużej mierze nieodpłatne narzędzie do bardzo różnych aktywności marketingowych i biznesowych. System często się zmienia, ciągle pojawiają się nowe funkcjonalności – warto więc być na bieżąco.

Za nami kolejne intensywne szkolenie – tym razem dla pracowników i współpracowników firmy konsultingowej, którzy poznali tajniki budowania i utrzymywania relacji z aktualnymi, byłymi i potencjalnymi kolegami i koleżankami z pracy, klientami, partnerami biznesowymi i konkurencją – z wykorzystaniem potencjału LinkedIn.

Nie tylko omówiliśmy, ale w praktyce ćwiczyliśmy:
📌 wyszukiwanie osób z wykorzystaniem różnych filtrów (lokalizacja, uczelnia, miejsce pracy, branża czy oferowane usługi);
📌 nawiązywanie kontaktów z osobami, które kiedyś poznaliśmy, przy różnych okazjach – spotkań, konferencji / webinariów;
📌 nawiązywanie kontaktów z osobami, których nie poznaliśmy osobiście, ale z różnych powodów chcemy poznać – potencjalnych współpracowników, partnerów biznesowych, liderów opinii;
📌 a także różne metody na utrzymywanie z nimi regularnego kontaktu.

📝 Osobne bloki poświęcone były zagadnieniom:
📍 nieprawdziwych (fake) profili, z których coraz częściej masowo rozsyłane są zaproszenia do kontaktu – jak je weryfikować – jakie elementy powinny zwrócić naszą uwagę, i co zrobić gdy takie zaproszenia trafiają do naszych skrzynek;
📍 aktywnego zarządzania sieciami swoich kontaktów – świadomemu ograniczeniu wyświetlania treści publikowanych przez dane osoby, usuwania kontaktów czy w skrajnych sytuacjach – blokowania kontaktów.

Osoby, które wzięły udział w szkoleniu:
👉 umieją aktywnie budować i zarządzać siecią kontaktów;
👉 wiedzą, na co zwracać uwagę przy analizowaniu i akceptowaniu zaproszeń;
👉 mają plan, na to jak znaleźć czas i zaplanować krok po kroku skuteczne budowanie kontaktów.

Masz pytania dotyczące LinkedIn? Zastanawiasz się czy, i z jakiego obszaru warto dowiedzieć się więcej? Szukasz dedykowanego szkolenia dla siebie lub swojej firmy? Zachęcamy do kontaktu. Realizujemy audyty profili indywidualnych i firmowych, wspieramy w stworzeniu i prowadzeniu kont, prowadzimy szkolenia i konsultacje.


wstecz


czytaj inneAlternative Text

Kamila
Lewandowska

e: k.lewandowska@lexpertlab.pl

o nas
Targi pracy dla prawników i doradców podatkowych

Konferencje.

Planowanie i rozwój kariery prawników i doradców podatkowych


Kamila Lewandowska i dr Joanna Roszak będą prelegentkami podczas 2 konferencji dla prawników i doradców podatkowych, organizowanych przez wydawnictwo Must Read Media, które odbędą się w maju i czerwcu 2023 r. W trakcie prezentacji „LinkedIn z rekrutrem. Daj się znaleźć łowcom prawniczych talentów”, omówią jak wykorzystać LinkedIn do poszukiwania pracy.

czytaj więcej
Szkolenie dla członków Klubu Absolwentów Wydziałów Prawa SWPS

Szkolenie

dla Klubu Absolwentów Wydziałów Prawa Uniwersytetu SWPS.


24 stycznia 2023 r. Kamila Lewandowska poprowadziła 1,5 godzinne szkolenie dla Klubu Absolwentów Wydziałów Prawa Uniwersytetu SWPS, poświęcone budowaniu marki osobistej i przewagi konkurencyjnej z wykorzystaniem serwisu LinkedIn.

czytaj więcej
Prawnik na LinkedIn warsztaty

KURS.

Prawnik na LinkedIn – jak tworzyć wizerunek profesjonalisty, budować wartościowe relacje i pozyskiwać klientów


DLA KOGO Kurs dedykowany jest: którzy chcą zdobyć szerszą wiedzę i umiejętności praktyczne w zakresie: z wykorzystaniem narzędzia jakim jest LinkedIn. FORMUŁA KURSU Kurs obejmuje 15 godzin wykładowych. Prowadzony będzie online w formie 4 spotkań i dodatkowej 1 godziny indywidualnych konsultacji. Zajęcia będą miały głównie wymiar warsztatowy, obejmujący teoretyczne wprowadzenie do poszczególnych zagadnień, analizę studiów […]

czytaj więcej