LinkedIn Content and Creative DesignKamila Lewandowska i dr Joanna Roszak z certyfikatami Content and Creative Design wydanymi po ukończeniu kolejnego kursu w ramach LinkedIn Marketing Labs.

Stale monitorujemy wszelkie nowinki, które pojawiają się w ramach LinkedIn – serwis nieustannie ewoluuje, wprowadzając nowe funkcjonalności,

Content and Creative Design to kolejna, trzecia już ścieżka szkoleniowa, dostępna w ramach platformy LinkedIn Marketing Labs.

W ramach kursu omawiane są zagadnienia dotyczące tworzenia, utrzymywania i rozbudowywania społeczności i zaangażowania wokół nieodpłatnych i płatnych treści, w tym:

  • organicznego budowania marki z wykorzystywaniem LinkedIn Pages;
  • tworzenia kreatywnych projektów i treści;
  • budowania strategii opartej na wszystkich rodzajach treści (Full-Funnel Content Marketing Strategy) w ramach portalu.

Materiały kursowe do samodzielnej nauki dostępne są poprzez platformę LinkedIn Marketing Labs. Każdy moduł zakończony jest krótkim quizem, który pomaga przygotować się do egzaminu końcowego.


wstecz


czytaj inneAlternative Text

Kamila
Lewandowska

e: k.lewandowska@lexpertlab.pl

o nas
Targi pracy dla prawników i doradców podatkowych

Konferencje.

Planowanie i rozwój kariery prawników i doradców podatkowych


Kamila Lewandowska i dr Joanna Roszak będą prelegentkami podczas 2 konferencji dla prawników i doradców podatkowych, organizowanych przez wydawnictwo Must Read Media, które odbędą się w maju i czerwcu 2023 r. W trakcie prezentacji „LinkedIn z rekrutrem. Daj się znaleźć łowcom prawniczych talentów”, omówią jak wykorzystać LinkedIn do poszukiwania pracy.

czytaj więcej
Szkolenie dla członków Klubu Absolwentów Wydziałów Prawa SWPS

Szkolenie

dla Klubu Absolwentów Wydziałów Prawa Uniwersytetu SWPS.


24 stycznia 2023 r. Kamila Lewandowska poprowadziła 1,5 godzinne szkolenie dla Klubu Absolwentów Wydziałów Prawa Uniwersytetu SWPS, poświęcone budowaniu marki osobistej i przewagi konkurencyjnej z wykorzystaniem serwisu LinkedIn.

czytaj więcej
Prawnik na LinkedIn warsztaty

KURS.

Prawnik na LinkedIn – jak tworzyć wizerunek profesjonalisty, budować wartościowe relacje i pozyskiwać klientów


DLA KOGO Kurs dedykowany jest: którzy chcą zdobyć szerszą wiedzę i umiejętności praktyczne w zakresie: z wykorzystaniem narzędzia jakim jest LinkedIn. FORMUŁA KURSU Kurs obejmuje 15 godzin wykładowych. Prowadzony będzie online w formie 4 spotkań i dodatkowej 1 godziny indywidualnych konsultacji. Zajęcia będą miały głównie wymiar warsztatowy, obejmujący teoretyczne wprowadzenie do poszczególnych zagadnień, analizę studiów […]

czytaj więcej